NUTRILITE to najlepiej sprzedająca się na świecie marka preparatów witaminowych i suplementów diety*.  Już od 80 lat stosujemy zaawansowane rozwiązania naukowe w procesie produkcji suplementów diety wytwarzanych z koncentratów roślinnych.  Marka NUTRILITE jest jedną z wiodących marek suplementów diety o światowym zasięgu, której producent stosuje zrównoważone metody upraw, oferując bezpieczne i godne zaufania produkty wytwarzane z wysokiej jakości składników. Kontunuujemy naszą podróż, której celem jest pomoc w zbilansowaniu diety pod względem odżywczym, jak również wsparcie w procesie prowadzenia zdrowszego trybu życia i dążeniu do realizacji marzeń.

Wszyscy pragniemy maksymalnie wykorzystać każdy dzień i zrealizować swoje cele. Jednak aktywny tryb życia sprawia, że czasami bardzo trudno jest spożywać 5-9 porcji owoców i warzyw dziennie zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia**. Prowadzi to do niedoborów składników odżywczych w codziennej diecie. Z pomocą przychodzą tutaj suplementy diety.

Składniki odżywcze pochodzące z owoców i warzyw, zwane również fitoskładnikami, zapewniają organizmowi odpowiedni poziom witamin i minerałów, dzięki czemu możemy czuć się dobrze przez cały dzień.

*Źródło: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims

**Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)/Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO). Dieta, odżywianie i zapobieganie chorobom przewlekłym; Raport FAO/WHO Konsultacje ekspertów, Genewa, Światowa Organizacja Zdrowia, 2003 (Raport techniczny seria nr 916)