Pracujmy,

aby osiągnąć
swój maksymalny

potencjał

Wszyscy pragniemy prowadzić zdrowszy tryb życia. Tutaj bardzo pomocna jest marka NUTRILITE, która jest najlepiej sprzedającą się na świecie marką preparatów witaminowych i suplementów diety*. Nutrilite posiada ponad 80-letnie doświadczenie na polu badań naukowych poświęconych zdrowemu odżywianiu. Twórca marki Nutrilite, Carl. F. Rehnborg, poznał korzyści płynące ze stosowania diety bogatej w roślinne składniki odżywcze w latach 20. XX wieku, kiedy mieszkał w Chinach i pracował na obszarach wiejskich. Wiedza ta w 1934 roku doprowadziła go do stworzenia suplementu diety opartego na roślinnych składnikach odżywczych, który stał się pierwszym preparatem multiwitaminowym na rynku amerykańskim przeznaczonym do codziennego stosowania.

Suplementy diety marki NUTRILITE produkowane są przy zastosowaniu naszego unikalnego procesu „od nasiona do gotowego suplementu”. Jesteśmy jednym z wiodących w świecie producentów suplementów diety, który utrzymuje swoje własne farmy i stosuje zrównoważone metody upraw roli, które pozwalają uzyskać najwyższej jakości surowce roślinne. Rośliny zbierane są w momencie, w którym następuje maksymalne stężenie składników odżywczych, a następnie przetwarzane w ciągu kilku godzin z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Formuły preparatów są bardzo dokładnie opracowywane. Co miesiąc prowadzimy ponad 25 tys. testów, aby zagwarantować, że nasi klienci otrzymają wyłącznie bezpieczne suplementy diety, które spełniają standardy najwyższej jakości.

Marka NUTRILITE oddana jest idei wyeliminowania z diety niedoborów składników odżywczych. Abyśmy mogli cieszyć się dobrą kondycją i prowadzić aktywny tryb życia. 

*Źródło: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims

Łączenie

natury i nauki –

już od 80 lat

Relacje są bardzo ważne w pracy i podczas zabawy. Produkty NUTRILITE od 1934 roku przyczyniają się do tworzenia relacji godnych zaufania poprzez zaangażowanie marki w proces produkcji suplementów diety bogatych w składniki odżywcze pochodzenia roślinnego. Od momentu, w którym Carl F. Rehnborg wykorzystał wiedzę zdobytą w Chinach, aby w 1934 roku wprowadzić na rynek amerykański pierwszy multiwitaminowo-multimineralny suplement diety przeznaczony do codziennego zastosowania, marka NUTRILITE koncentruje się na tym, aby ułatwić Ci maksymalne wykorzystanie własnego potencjału.

Rehnborg był jedną z pierwszych osób, która zdała sobie sprawę ze znaczenia, jakie niesie ze sobą zachowanie wszystkich składników odżywczych zawartych w danej roślinie, w tym witamin i minerałów, jak również związków znanych jako fitoskładniki. Dzięki prowadzonym od dziesięcioleci badaniom naukowym wiemy, że fitoskładniki są niezbędne, jeżeli chcemy prowadzić aktywny tryb życia. Nadal jesteśmy wierni tradycji związanej z wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na wszystkich etapach procesu produkcji, uprawiając rośliny na własnych farmach organicznych i zbierając je, kiedy osiągną czas, w którym występuje najwyższe stężenie fitoskładników. Następnie rośliny są bardzo szybko przetwarzane, aby nasze produkty były możliwe jak najświeższe.

Osiem dziesięcioleci zaangażowania w ideę bezpieczeństwa, najwyższej jakości, niezawodności oraz zaawansowanych rozwiązań naukowych w dziedzinie odżywiania sprawiły, że NUTRILITE to najlepiej sprzedająca się na świecie marka preparatów witaminowych i suplementów diety*. Twoje zdrowie to nasza spuścizna. 

*Źródło: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims

O składniki dbamy

na każdym

etapie procesu

produkcji

Nigdy nie godzimy się na ustępstwa w kwestiach jakości. Metody produkcyjne stosowane przez NUTRILITE są wyjątkowe, ponieważ jesteśmy jedynym producentem suplementów diety, który wierny jest filozofii od „nasionka do gotowego suplementu diety”.

  • Zaczynając od nasion, uprawiamy odmiany wyselekcjonowane przez współpracujących z nami naukowców, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
  • Rośliny pielęgnujemy ma farmach zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Brazylii, stosując zachowawcze metody upraw, które m.in. polegają na eliminacji pestycydów.
  • Rośliny są zbierane w momencie, w którym osiągnięty zostaje najwyższy poziom stężenia fitoskładników.
  • Zebrane rośliny w bardzo krótkim czasie poddawane są suszeniu i przetwarzaniu, co zapewnia maksymalne stężenie składników odżywczych w naszych suplementach diety.
  • Aby zagwarantować świeżość i skuteczność działania preparatów, bardzo szybko dostarczamy je konsumentom.
  • Co miesiąc przeprowadzamy 25 tys. testów jakości w ultranowoczesnych ośrodkach badawczych, aby mieć pewność, że nasze produkty są rzeczywiście najlepsze.

 

Współpracujący z nami naukowcy nieustannie pracują nad nowymi koncentratami i lepszymi formułami, starając się dostosować proces produkcyjny NUTRILITE do odkryć w dziedzinie technologii i nauki. Pragnąc zaoferować naszym klientom najbardziej świeże i skuteczne suplementy diety, unikamy ich składowania w magazynach; tuż po zakończeniu procesu produkcji suplementy dostarczane są konsumentom. Od nasion, które sadzimy do suplementów diety, które oferujemy naszym klientom, dbamy o nasze składniki na każdym etapie procesu produkcji. Dlatego też możemy pozostać w harmonii z naturą i ze sobą.

Niech natura

zadba

o najlepsze

plony

Wszyscy wiemy, że znakomite produkty wymagają zastosowania najlepszych surowców. Surowce stosowane przez NUTRILITE charakteryzują się najwyższą jakością, a podczas produkcji suplementów diety nigdy nie zgadzamy się na ustępstwa i kompromisy. Pozwalamy, aby to natura zadbała o najlepsze plony: nigdy nie stosujemy pestycydów ani sztucznych nawozów. Zamiast nich wykorzystujemy naturalny kompost i minerały naturalnie występujące w glebie, aby zmienić i zrównoważyć jej skład. Jest to filozofia stosowana na naszych farmach, a jej celem jest zagwarantowanie możliwie najwyższych standardów jakości.

Współpracujący z nami agronomowie zawsze testują nowe odmiany roślin i sposoby ich upraw, aby zapewnić jak największą zawartość fitoskładników w zbiorach. Ze względu na ograniczenia klimatyczne lub te związane z glebą, niektóre składniki nie mogą być pozyskiwane z roślin rosnących na naszych farmach, dlatego też stosujemy program certyfikacji NutriCert™, który gwarantuje, że wszystkie farmy, które zajmują się dostawami surowców roślinnych dla naszych produktów spełniają najwyższe standardy jakości i stosują zrównoważone metody upraw. Tysiące testów jakości prowadzonych w skali miesiąca służą weryfikacji 145 różnych wyciągów i związków znajdujących się w gamie oferowanych przez nas suplementów diety, dając gwarancję, że preparaty marki NUTRILITE są naprawdę świetnymi produktami.

Dlaczego przywiązujemy tak dużą wagę do szczegółów, stosując bardziej kosztowne i wymagające większego nakładu pracy metody upraw roli? Dzieje się tak, ponieważ dbamy o to, aby składniki stosowane w produktach marki NUTRILITE były wysokiej jakości. Co więcej, zależy nam również na ochronie ziemi i środowiska, które jest źródłem naszego utrzymania.

Żyjmy

w harmonii

z naturą

Marka NUTRILITE jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety, której producent stosuje zachowawcze uprawy roli na własnych farmach NUTRILITE zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Brazylii. Kontrola każdego etapu w procesie produkcji suplementów diety bogatych w fitoskładniki sprawia, że możemy zaoferować jakość, którą codziennie obdarowuje nas natura.

Rancho El Petacal, Jalisco, Meksyk: 566 hektarów, które czerpią korzyści z idealnego klimatu. Dzięki dużemu nasłonecznieniu i obfitym opadom nasze zbiory wypełnione są zdrowymi składnikami odżywczymi. Uprawiamy również rośliny służące nam do testów, których celem jest ulepszenie odmian i bujniejsze plony.

Fazenda Amway Nutrilite do Brasil, Ubajara, Brazylia: Licząca 1 660 hektarów farma w Brazylii to nasza największa farma. Naturalny sposób równoważenia składników odżywczych w glebie pozwala nam prewencyjnie rozwiązywać wszelkie problemy związane z większością szkodników i chorób. 300 sztuk bydła pozwala nam uzyskać naturalny nawóz, dzięki któremu otrzymujemy silne i zdrowe zbiory.

Trout Lake Farm, Stan Waszyngton, Stany Zjednoczone: Niemalże bajkowa lokalizacja u podnóża Gór Kaskadowych. Farma NUTRILITE zlokalizowana w Stanie Waszyngton nawadniana jest wodą pochodzącą z lodowców i czerpaną z rzeki Salmon, a cała otaczająca farmę dolina to obszar produkcyjny, na którym można stosować jedynie metody bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wysokie góry pełnią funkcję bariery, która chroni tę niewielką krainę obfitości przed pestycydami i sztucznymi nawozami stosowanymi w konwencjonalnym rolnictwie oraz zanieczyszczeniami związanymi ze współczesnym życiem.

Wykorzystaj

maksimum

swojego

potencjału

Produkty marki NUTRILITE tworzone są z myślą, aby pomóc Ci uzyskać maksimum Twojego potencjału. Naukowcy pracujący w Instytucie Zdrowia Nutrilite stosują filozofię optymalnego zdrowia Nutrilite, która stanowi wzór dla możliwie jak najzdrowszego stylu życia.

Wyniki badań ukazują, że aby zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia, musimy pozbyć się niezdrowych nawyków, unikać palenia, regularnie ćwiczyć i stosować zrównoważoną pod względem odżywczym dietę. Lecz nie jest to proste. Bardzo często na przeszkodzie staje napięty tryb życia, niedobór snu w nocy, czy stresujące zadania, które pozbawiają nasz organizm zdolności do samoregeneracji.

Codziennie docierają też do nas nowe informacje o wpływie genetyki na zdrowie. Wysokie ciśnienie krwi, rak i choroby serca bardzo często powtarzają się w tej samej rodzinie. Poznanie czynników ryzyka pozwala nam lepiej kontrolować swoje zdrowie, co stanowi rekompensatę  tego ryzyka. Optymalny poziom zdrowia nie oznacza zdrowia doskonałego, lecz raczej zrównoważenie trybu życia, poznanie historii genetycznej naszego organizmu, ujednolicenie nawyków związanych ze snem, zmniejszenie stresu itp., aby w rezultacie otrzymać najlepsze wyniki.

Pierwszym krokiem na drodze do optymalnego zdrowia jest odpowiedni sposób odżywiania. Upewniając się, że codziennie spożywamy odpowiednią ilość zróżnicowanego pożywienia, możemy wspomagać nasz układ odpornościowy i regenerować się po tym, jak komórki naszego organizmu ulegną zniszczeniu na skutek stresu i kontaktu z zanieczyszczeniami. Wprowadzenie filozofii zdrowia NUTRILITE do codziennego życia jest krokiem w kierunku rozwinięcia pasji związanej ze zdrowym trybem życia.